Poznaj nas

Myślałeś o tym, żeby Twoja firma zwiększyła swoje zyski, stała się rozpoznawalna i dobrze kojarzona ? Rozumiemy to doskonale, nam również na tym zależy. Dlatego nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy potraktują Twoją firmę jak własną. Dołożą wszelkich starań, by nauczyć się branży, w jakiej się obracasz. Na pewno nikomu z nas nie brakuje kreatywności i wyobraźni, a w rękawach brak już miejsca na pomysły.

Zależy nam na każdym zleceniu, dlatego skrupulatnie podchodzimy do każdego tematu, zaczynając od analizy rynku, konkurencji, przeprowadzenia audytu Twojej firmy i jasnego określenia celu.

Jesteśmy grafikami, programistami i marketingowcami. Współpracujemy z fotografami i filmowcami. Jako agencja kreatywna posiadamy własną produkcję materiałów niezbędnych do szerzenia znajomości marki, czyli własna drukarnia wielkiego….i każdego formatu. Kompleksowo zajmiemy się Twoją firmą, tego możesz być pewien.

ŁUKASZ PADULA

programista | SEO

Zdecydowanie król tego zamieszania,
jednak gdyby nie on to… nie było by NAS.

MAGDALENA DEREŃ

Koordynator/ Marketing

Nad wszystkim czuwa i próbuje okiełznać zamieszanie i….nawet jej to wychodzi. Mało tego przygotuje dla Ciebie nie jedną kampanie marketingową. 

Kreatywny zespół ITArt

KAROLINA ŻYTKOWICZ

Web designer / e-marketing

Tworzy coś z niczego, zawsze znajdzie rozwiązanie pomagające jeszcze bardziej wyróżnić Twoją firmę w wirtualnym świecie.

ROBERT NAWARA

Grafik

Cięta riposta i nieprzewidywalny suchar. Nawet nie wiesz kiedy się zaśmiejesz, a przy okazji klepnie kilka świetnych projektów.

IZABELLA POGWIZD

Grafik

Zdecydowanie kultura Japońska nią zawładnęła, jednak jej kreatywność i talent nas onieśmiela.

OLGA NIEKURZAK

Grafik

Trudno nadążyć, zdecydowanie milion pomysłów na minutę, na szczęście trafnie potrafi wybrać ten jeden szczególny, wyjątkowy.